O nas

Regulamin korzystania z serwisu - zobacz tu

Profil działania

Poligraf działa od 1993 roku. Poza ogromnym doświadczeniem w szeroko rozumianej branży poligraficznej (od wizytówki do gazety ogólnopolskiej), za pośrednictwem naszego portalu polecamy usługi z zakresu:

 • druku cyfrowego laserowego małoformatowego na maszynach zapewniających najwyższą jakość druku w maksymalnym formacie A3+ (325 x 480 mm) o łącznej wydajności 6.600 ark. A4/godz. Druk na papierach offsetowych i powlekanych (kredach) błyszczących i matowych,
 • druku pigmentowego wielkoformatowego na ploterach przeznaczonych do prac o jakości fotograficznej. Wydruki do 1,1 m szerokości, długość dowolna,
 • druku ekosolwentowego wielkoformatowego w swojej klasie najwyższej jakości - 8 kolorowy + kolor biały i srebrny. Na różnego rodzaju papierach, foliach, siatkach oraz materiałach przeźroczystych,
 • druku sublimacyjnego wielkoformatowego do 1 m szerokości. Nadruki niemalże na wszystkim; tekstyliach, metalu, porcelanie ... zastosowanie przy produkcji wielu gadżetów.

Poza tym oczywiście mamy możliwości odpowiedniego wykończenia introligatorskiego naszych prac; różnego rodzaju oprawy, foliowanie, nacinanie, kaszerowanie, cięcie ...
Również pomagamy przy i robimy projekty graficzne. Służymy pomocą w opracowaniu technicznym projektów i odpowiednim przygotowaniu ich do każdego rodzaju druku.
Ze względu na wspomniane wcześniej doświadczenie w branży, jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt poligraficzny na zasadach outsourcingu. Możemy wydrukować wizytówkę, ale również jesteśmy w stanie zorganizować i poprowadzić produkcję kolorowych periodyków o zasięgu ogólnokrajowym. Możemy okleić witryny sklepowe, ale jednocześnie możemy przeprowadzić przetarg na usługi lub produkcję poligraficzną z odpowiednią oceną możliwości wykonawców. To nie są obietnice bez pokrycia. Takie rzeczy robiliśmy i robimy. Agora S.A., Edipresse Polska, Ringier Axel Sprigier, Kancelaria Prezydenta RP, to tylko niektóre instytucje, które nas z tej strony znają.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Wysoka jakość druku

To nasz priorytet. Poniżej pewnego poziomu nigdy nie schodzimy, nawet jeżeli musimy czasami mieć wyższe ceny niż konkurencja. Maszyny, materiały i komponenty zawsze wybieramy i kupujemy przede wszystkim ze względu na jakość, a dopiero potem negocjujemy ceny. Dbamy o jakość na każdym etapie produkcji.

 • Dobre ceny

Pomimo dbania o jakość, zapewniamy naszym Klientom dobre, niskie ceny. Nasz program „Gwarancja Dobrych Cen” daje pewność korzystnej oferty – jeśli w druku cyfrowym arkuszowym otrzymają Państwo niższą cenę niż ta wynikająca z naszej oferty i przedstawią nam na to dowód w postaci faktury VAT, następną pracę o tych samych parametrach technicznych wydrukujemy 10 % taniej niż wartość przedstawionej faktury.

 • Możliwość wydruku każdego nakładu

Technika cyfrowa daje możliwość wydruku dowolnych nakładów – nawet jednego egzemplarza. Nie ma potrzeby drukowania na zapas. Tą samą pracę tylko z większym nakładem, wycenimy i wydrukujemy automatycznie w innej technice druku, jeżeli będzie to korzystniejsze dla naszego klienta i terminy na to pozwolą. Nasz Klient nie musi o tym myśleć.

 • Ekspresowe terminy realizacji

Nasze możliwości to nawet ponad 100.000 szt. ulotek A6 tego samego dnia. Rano pliki po południu nakład do obioru. To nie teoria, to druk cyfrowy. Drukując to offsetem teoretycznie może być tak samo, ale praktycznie 3 dni (ze względów logistycznych) - to też dobry termin.

 • Inowacje, niestandardowe usługi, materiały i produkty.

Druk kolorem białym na foliach przeźroczystych lub srebrnym metalicznym, personalizacja fotografii hit dla promocji i reklamy, papiery i folie specjalnego przeznaczenia na asfalt, chodniki, ściany/tynki zewnętrzne, dywany, szyby ..., produkty poligraficzne personalizowane, rzadko w innych drukarniach cyfrowych oferowane zeszyty, zegary, czekolady, zdjęcia samoprzylepne, ruchome pocztówki .... Oto nasz sposób działania. Staramy się działać niestandardowo.

 • Ekologiczny, bezpieczny druk również ekosolwentowy

Tusze, które stosujemy do naszych maszyn laserowych i ekosolwentowych są biodegradowalne i dają pełną gwarancję bezwonności i bezpieczeństwa. Nie zawierają niklu, ani heksanolu. Wydruki zrobione tymi tuszami są bezpieczne dla zdrowia i można je wieszać, stosować w pomieszczeniach zamkniętych..

 • Produkty na indywidualne zamówienie

Poza standardowymi produktami, dostępnymi w naszej ofercie, możemy wykonać niemal każde zlecenie związane z drukiem. Doradzimy, w jaki sposób i w jakiej technice można zrealizować daną pracę, jak optymalizować koszty produkcji, jak najszybciej wykonać zlecenie. My tego się nie uczymy, my to już wiemy.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Poligrafa