Obsługa klienta

Nie wykluczamy współpracy i kontaktów z naszymi klientami metodami tradycyjnymi tzn. telefonicznie, e-mailem lub osobiście. Ale jak większość tego typu firm, preferujemy składanie zamówień przez internet, portal, serwis lub jak kto woli stronę www. Wbrew rzadkim, ale jednak istniejącym opiniom, korzystanie z serwisu znacznie przyspiesza realizację zamówienia.  Wszystkie informacje, które trzeba wypełnić w formularzu zamówienia i tak będzie trzeba podać w mailu lub telefonicznie. A w większości przypadków cen naszych produktów nie znamy na pamięć i rzadko się zdarza żeby przez telefon uzyskać wycenę (o złożeniu zamówienia nie mówiąć). Podczas tworzenia naszego systemu, wielką wagę przywiązywaliśmy do przejrzystości prezentowanej oferty, pełnej informacji o produktach oraz łatwego ich zamawiania. Dla profesjonalistów może się on wydać zbyt dosadny i szczegółowy, ale zrobiliśmy to umyślnie dla tych mniej zaawansowanych w dziedzinie poligrafii.
Niemniej jednak zawsze, jeżeli będziecie mieli jakieś wątpliwości, pytania lub trudności w korzystaniu z naszego portalu, służymy pomocą. Tak samo zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego jeżeli nie znadziecie w naszym serwisie interesujących was produktów lub parametry w formularzach zamówienia nie bedą wystarczające.

Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące korzystania z serwisu. Są to przede wszystkim trutoriale filmowe, ale czasami również obrazkowo/tekstowe.

Jak szukać interesujących nas produktów, zobacz film lub trutolial obrazkowy za filmem - kliknij tu 

Jak zakładać i korzystać z konta klienta, zobaczyć film - kliknij tu 

Jak korzystać z galerii projektów przy zamawianiu produktów, zobacz film - kliknij tu Jeżeli film oglądany na naszej stronie jest zbyt mało wyraźny, obejrzyj go bezpośrednio na Youtube. Naciśnij start i kliknij na dolnym pasku logo YouTube.

Oferta przezentowana w naszym serwisie jest podzielona na "zakładki" tematyczne grupujące produkty charakterystyczne i poszukiwane w danym zakresie.

Każda zakładka posiada kilka grup produktów ...

Podział całego serwisu na zakładki i grupy produktów, łatwo zobaczyć najeżdżając markerem (strzałką) na słowo OFERTA na górnym pasku nawigacyjnym. Rozwija się wtedy okno nawigacyjne zawierające wszystkie grupy produktowe. Każda widoczna nazwa jest linkiem przenoszącym bezpośrednio do danej grupy. 

 

W każdej takiej grupie znajduje się kilka produktów ...

... lub jeden produkt od razu pokazywany i gotowy do zamówienia.

Jeżeli przeglądając "wzrokowo" nasz serwis nie możecie znaleźć poszukiwanego produktu, prosimy skorzystać z opcji "Szukaj"

Jeżeli jednak znaleźliście poszukiwany produkt w grupie z innymi, macie dwie możliwości; nacisnąć przycisk "Więcej" lub "Zamów".

Po naciśnięciu "Więcej" (lub zdjęcia bądź nazwy produktu) zostaniecie przeniesieni do szczegółowych informacji o produkcie. Natomiast po naciśnięciu "Zamów" zostaniecie przeniesieni od razu do formuarza zamówienia. W widoku "Więcej" oprócz informacji o produkcie będzie również przycisk "Wyceń i zamów online" otwierający ten sam formularz zamówienia.

Formularz zamówienia służy nie tylko do zamawiania, ale również do wyceny produktu. Można w ten sposób robić dowolną ilość wycen, zmieniając parametry dostępnych opcji w dowolny sposób. My telefonicznie lub e-mailem nie zrobimy tego lepiej, a na pewno dłużej :) Otwarcie tego formularza nie oznacza złożenia zamówienia. Pola wyboru parametrów oznaczone czerwoną gwiazdką są obowiązkowe tzn., że trzeba dokonać jakiegoś wyboru. Pole nie może zostać puste.

Zamówienia można składać również bez zakładania konta, ale wiąże się to z brakiem możliwości wglądu w archiwum zamówień, za każdym razem trzeba będzie uzupełniać dane potrzebne do kontaktu, wystawienia faktury lub wysyłki towaru. Poza tym klienci niezarejestrowani nie będą mogli korzystać z promocji i większości rabatów, upustów oraz innych przywilejów jakie przysługują osobom posiadającym u nas konto. Wejście na swoje konto (po zalogowaniu) z dowolnego miejsca serwisu, jest oznaczone strzałką na zdjęciu poniżej.


Jeżeli film oglądany na naszej stronie jest zbyt mało wyraźny, obejrzyj go bezpośrednio na Youtube. Naciśnij start i kliknij na dolnym pasku logo YouTube.

Jeżeli film oglądany na naszej stronie jest zbyt mało wyraźny, obejrzyj go bezpośrednio na Youtube. Naciśnij start i kliknij na dolnym pasku logo YouTube.