Wybierz rodzaj tekstyliów klikając na odpowiednią zakładkę powyżej.

Nadruki wykonujemy na koszulkach, t-shirtach, bluzach marki . Przy zamówieniach powyżej 10 szt. możemy zaproponować również produkty     
Robimy też nadruki na materiałach powierzonych, ale po wcześniejszych uzgodnieniach.

Nadruki na tekstyliach wykonujemy w dwóch technikach - termotransferu i sublimacji.

TERMOTRANSFER
do nadruku na bawełnie, poliestrze, nylonie
SUBLIMACJA
do druku tylko na poliestrze
Polega na wycinaniu w specjalnych foliach flex lub flock dowolnych kształtów i wgrzewaniu ich w materiał za pomocą rozgrzanej prasy. Polega na wydrukowaniu specjalnymi tuszami dowolnego projektu/zdjęcia na papierze i przetransferowaniu go na materiał za pomocą rozgrzanej prasy.

Zalety

- Wytrzymałość kolorów na pranie i blaknięcie.
​- Różnorodność rodzajów barw i ich struktur np. odblaskowe, brokatowe, metaliczne ...
- Druk kolorowy np. zdjęć (na specjanlnych foliach do zadruku).
- Możliwość nadruku na prawie wszystkich materiałach tekstylnych, białych i kolorowych.

Ograniczenia

- Sztywność nadruków.
- Folie flex i flock - tylko jeden kolor dla jednego wyciętego elementu.
- Ograniczona stefa naklejania np. przez szwy lub obramówki.

Zalety

- Zupełny brak zjawiska sztywności nadruków. W pełni wyczuwalna struktura materiału.
- Nadruk pełnokolorowy. Możliwy do naniesienia dolwolny wzór.
- Możliwość zadruku wykroju do szycia ubrań.

Ograniczenia

- Nadruk tylko na materiałach poliestrowych lub z zawartością co najmniej 70% poliestru.
- Nadruk tylko na materiale w kolorze białym.

FOLIE WYKORZYSTYWANE DO NADRUKÓW TERMOTRANSFEROWYCH

FLEX

Folia o różnej strukturze i właściwościach
do wycinania i wgrzewania w materiał

FLOCK

Folia z charakterystycznym meszkiem
do wycinania i wgrzewania w materiał

DO ZADRUKU

Specjalna folia do zadruku,
wycinania i wgrzewania w materiał

Folia flex
Przeznaczona do wykonywania projektów jednotonalnych. Można w niej wycinać dowolne kształty, ale będą one miały kolor i strukturę jednej wybranej folii. Tego typu folie mają grubość od 105 mikronów (standard) do 50 mikronów (b.cienkie) i występują w wielu wersjach; gładka błyszcząca lub matowa, strukturalna (carbon, imitacja materiału tekstylnego), fluorescencyjna, odblaskowa, metalizowana, brokatowa lub puchnąca. Oczywiście każda z tych wersji występuje w wielu kolorach - zobacz tu. "Zamszowa" folia z charakterystycznym meszkiem, tak jak folia FLEX jest przeznaczona do wykonywania projektów jednotonalnych. Można w niej wycinać dowolne kształty, ale będą one miały kolor jednej wybranej folii.
Tego typu folie mają grubość od 420 mikronów.
Występują w kilkunastu 
kolorach - zobacz tu
Biała folia przeznaczona do zadrukowania projektami wielotonalnymi, wielokolorowymi takimi jak np. zdjęcia, rysunki, grafiki. Tak jak pozostałe folie, można ją również wycinać wg dowolnych kształtów, a następnie wgrzać w dowolny materiał tekstylny. Odwzorowanie kolorów, ostrość obrazu i oddanie szczegółów zdjęcia, nieporównywalna z żadną inną techniką druku na tekstyliach. NASZE FOLIE SĄ SUPER CIENKIE (45 mic) I ROZCIĄGLIWE, DLATEGO EFEKT SZTYWNOŚCI NADRUKU PRAWIE NIE WYSTĘPUJE - JEST DUŻO MNIEJSZY NIŻ NP. SITODRUKU.
Z kolorowych folii FLEX i FLOCK tylko wycinamy (nic nie nadrukowując) dowolne napisy, rysunki, grafiki, znaki... Projekt może zawierać elementy tylko w jednej tonacji, ale mogą być one w różnych kolorach. Np. każda litera napisu może być w innym kolorze, ale nie może być "cieniowana". Pliki do wycinania z folii flex i flock muszą być wykonane w programach wektorowych (np. Corel, Ilustrator) i zapisane w plikach pdf, ai, eps.  
UWAGA! prezentowane w podglądach barwy folii oraz odniesienia do kolorów Pantone, mają charakter wyłącznie orientacyjny i mogą niedokładnie odzwierciedlać rzeczywiste kolory i struktury folii.
Nie wszystkie rodzaje i kolory folii mogą być dostępne od ręki oraz niektóre mogą być nieosiągalne wogóle. Wszystko zależy od producentów i dystrybutorów folii. W takim przypadku DOK skontaktuje się z klientem w celu zmiany folii, terminu realizacji lub anulowania zamówienia.
Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami