Wybierz rodzaj recept  kliknij na odpowiednią zakładkę powyżej 
Nasza firma, na zlecenie ZOZ-ów oraz lekarzy indywidualnych, drukuje recepty według nowych wytycznych MZiOS.
Jako jedyni wydrukowane recepty nie kleimy w bloczki tylko pakujemy w specjalnie zaprojektowane do tego celu pudełka.
Konstrukcja pudełek jest na tyle innowacyjna, że zastrzegliśmy ją w Urzędzie Patentowym jako wzór użytkowy.
Jej niezwykłość polega na tym, że "wkład" można wysunąć z obwoluty tylko o 3 cm i tylko w jedną stronę. W drugą nie można tego zrobić. Pozwala to na wygodne wyjmowanie recept z pudełka, a jednocześnie chroni "wkład" przed przypadkowym wysunięciem z obwoluty. W ten sposób recepty zabezpieczone są przed rozsypaniem.

STACJONARNE

Przeznaczone na 300 recept.

Zamówione recepty są dostarczane w tych pudełkach. Służą one do korzystania z recept w warunkach gabinetu lekarskiego. Chronią recepty przed przypadkowym zniszczeniem w trakcie codziennego używania.

PRZENOŚNE

Przeznaczone na 100 recept.

Służą do korzystania z recept poza gabinetem lekarskim (np. wizyty domowe) i chronią recepty przed przypadkowym zniszczeniem w trakcie przenoszenia w teczce, torbie lub fartuchu. Stanowią dodatek do pudełek stacjonarnych - na 3 pudełka stacjonarne przypada 1 pudełko przenośne - i są dostarczane puste. Można je uzupełniać receptami z pudełek stacjonarnych.


Powierzchnia obwoluty pudełka może być również wykorzystana na reklamę lub inną informację. Możemy ją zadrukować z czterech stron dowolnym projektem oraz włożyć do środka ulotkę z reklamą. Informacje kolportowane za pomocą naszych pudełek wcale nie muszą być związane z branżą medyczną. Każda branża, która po prostu chce dotrzeć do konsumenta indywidualnego może z tego skorzystać. Na pudełka patrzą nie tylko lekarze.
Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Skontaktuj się z nami