Bannery poliestrowe


Bannery zewnętrzne drukujemy na najwyższej klasy poliestrze typu Frontlight o gramaturze 510 g./m2. Wysoka biel, sposób powleczenia "knife coated" oraz bardzo gęsta osnowa - powodują, że idealnie sprawdza się w trudnych warunkach (zima, duże obciążenia, itp.). Występuje w wykończeniu matowym.
Do mniej wymagających, krótkookresowych ekspozycji proponujemy baner laminowany ECO. Pomimo, że charakteryzuje się również wysoką bielą, gramaturą oraz doskonałymi parametrami powierzchni, jest tańszy od powlekanego. Występuje w wykończeniu błyszczącym.


Wszystkie bannery drukujemy na najwyżej jakości ploterach ECO solwentowych o max. rozdzielczości 1.400 x 1.400 dpi, w systemie druku 8 - kolorowego. Są to tusze najnowszej generacji, bezwonne, niezawierające niklu, dopuszczone do użytku w pomieszczeniach zamkniętych.

Baner - opisy
Bannery do druku kalkulujemy w 3 wysokościach; 1 m, 1,3 m i 1,52 m. Rzeczywista wysokość projektu może być mniejsza. Szerokość dowolna do 50 m. Oczywiście orientacja projektu dowolna.
Standardowo bannery zakuwamy co 0,5 m w oczka ocynkowane o śr. 9,5 mm. Inne parametry wykończenia możliwe na specjalne zamówienie.

Cena netto materiału
- powlekanego = 6.60 PLN/m2
- laminowanego = 4 PLN/m2
Ceny orientacyjne. Ostateczne w formularzu zamówienia

Cena 1 m2 druku ekosolwentowego bez rabatu = 50 PLN

Wartość druku w zamówieniu (PLN) druk
ekosolwentowy
od 300 do 600 -20 %
od 601 do 1200 -30 %
ponad 1.200 -40 %

Jeżeli zamówienie przekracza 100 m2 prosimy o kontakt na e-mail lub telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta


Robimy również stelaże i systemy do zawieszenia banerów na ścianach budynków i wieszamy je tam. W sprawie możliwości i wycen tego typu usług, prosimy o kontakt na e-mail lub telefoniczny.