Naklejki z poddrukiem

Naklejki z poddrukiem mają wydrukowane tło i służą do nanoszenia ręcznie lub nadrukowania w drukarkach, swoich tekstów, rysunków lub zdjęć. Naklejki drukowane są w wysokiej jakości (druk pigmentowy) na papierze samoprzylepnym. Dostępne w arkuszach A4, co umożliwia włożenie ich do każdej drukarki laserowej lub atramentowej. Można również pisać na nich długopisem, flamastrem, ołówkiem ... Wszystkie naklejki bez względu na kształt, są na arkuszach nacięte, co pozwala bez problemu odrywać je od podłoża.

Oto dostępne wzory naklejek - do wyboru w formularzu zamówienia. Czarne, cienkie kreski pokazują linie nacięcia naklejek.

   
   

Każdy wzór naklejek dostępny jest w kilku wielkościach. Oznacza to, że na arkuszu A4 jest różna ilość naklejek. Im większe naklejki tym mniejsza ich ilość na arkuszu A4.
Żeby uprościć drukowanie na naklejkach i ograniczyć straty z powodu niedokładnego pozycjonowania na arkuszu, do każdego wzoru i wybranej wielkości naklejek jest dostępny specjalny szablon ułatwiający te czynności. Można go zastosować w dowolnym edytorze tekstu takim jak np. Word.
Jak można to zrobić? O tym poniższy film. 

Ceny arkuszy naklejek są takie same dla każdego wzoru i wynoszą 7,99 PLN netto za 1 arkusz A4.
Wyjątek stanowi tylko wzór nr 1003 ponieważ na arkuszu nie ma żadnego poddruku tylko kształt naklejek jest nacięty w czystym papierze. Dlatego arkusze z naklejkami tego wzoru kosztują 3,99 PLN netto.